Museum Crawl PL

MNK Muzeum Czartoryskich

ul. Pijarska 15, 31-015 Kraków
Czy zawsze brakowało Ci czasu i zapału, żeby zwiedzić najważniejsze krakowskie muzea? Nie lubisz błąkać się bez celu po muzealnych salach nie wiedząc właściwie na co patrzysz? Męczy Cię zwiedzanie z przewodnikiem pełne dat i suchych faktów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Museum Crawl to wyjątkowe muzealne doświadczenie. Zwiedzisz z przewodnikiem 4 oddziały Muzeum Narodowego w Krakowie: Muzeum Czartoryskich, Galerię sztuki polskiej XIX wieku w Sukiennicach, Wystawę „Przedmioty. Galeria designu polskiego XX i XXI wieku” oraz Dom Józefa Mehoffera. Nasz przewodnik wybierze wyjątkowe obiekty z muzealnych kolekcji, opowie o legendach, ciekawostkach i fascynujących historiach związanych z Krakowem i jego sztuką. A żeby przetrwać ten muzealny maraton, w trakcie wydarzenia będą serwowane napoje i przekąski. Museum Crawl to doskonała okazja aby odwiedzić muzea, a także poznać ludzi zainteresowanych kulturą i sztuką i spędzić czas w miłym towarzystwie.

Całość wydarzenia potrwa trzy godziny (11.00 – 14.00). W cenę wliczone są bilety wstępu na cztery wystawy, usługa przewodnicka oraz napoje i przekąska.

Początek: MNK Muzeum Czartoryskich, ul. Pijarska 15